| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje tehdy čtyřletá holka na mě v Tescu řvala, že jsem hrozná máma, že mě nemá ráda a půjde bydlet k babičce. Důvod byl prostý, při běžném nákupu jsem jí nekoupila kytku v květináči pro radost, jak to dělá babi. Většina lidí okolo taky začala brumlat něco ve smyslu, že by jí teda dala a koukali na mě silně nesouhlasně. Nevím, asi by všechny uspokojilo, kdybych začala stejně intenzivně ječet a občas jí jednu střelila. Nic z toho jsem neudělala. Bezradná jsem v takových situacích teda každopádně. Jasně sdělím svůj názor a nesouhlas. Když nepřestane, odcházíme.Nebo příště nejde, pokud neslíbí svatosvatě, že nebudou scény kvůli "věcem pro radost". Já nevím, když zařvu, tak se mi hned uleví, ale delší dobu po výstupu jsme obě takové emočně vycucané a v nepohodě. ALe když se ovládnu, tak není úleva okamžitá, ale po chvíli se rozumně domluvíme tak, že fungujeme a komunikujeme. Jinak cizí pomáhající lidi mě fascinují. A nejvíc tím, když se URAZÍ, protože moje dítě se utišit nenechá, hodí ošklivý obličej nebo je ignoruje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.