| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lilian, žijte a nenechte se rozhodit blbými kecy. Ani tu vládu si prosím neberte tak k srdci - oni uvažujou, jak do budoucna financovat důchody a že asi vzhledem k věkovému rozložení obyvatelstva bude potřeba ten stávající systém změnit, aby se dostalo na všechny i v době cca za 20 let. Neberte si to prosím nijak osobně, ono to ani osobní není a rozhodně to není tak, že by si někdo (snad opravdu krom těch notorických blbů) myslel, že důchodci jsou někomu na obtíž. Ale notorickým blbům vadí všechno, tam to opravdu není nutné vztahovat na sebe.

Podívejte, třeba já jsem nepoznala ani jednu svou babičku a dědečka jen strašně nakrátko, a moc mi to chybělo. Moji ani manželovi rodiče už nežijí a máme skvělou babičku a dědečka - mé pěstouny. Mám je moc ráda, jsem vděčná za to, že je moje děti mohly poznat a přeji si a doufám, že tu s námi budou ješě hodně dlouho a moje děti z nich budou moci "nacucat" jejich životní moudrost. ~s~

Myslím, že i Vy máte hodnou dceru, malé vnoučátko a myslím že i větší vnuky, kteří Vás mají rádi, potřebují Vás a jste pro ně nenahraditelná. Tak nevěšte hlavu a nepropadejte skepsi, tohle jsou věci, které jsou důležité. Co jsou proti nim kecy nějakého hlupáka, který si nevidí do úst. Přeju vše dobré. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.