| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martino, ty jsi hoooodná :-) no ještě to trošku bolí, ale už nic velkého

No tak koukám, že to máte docela fajn v práci, základem je dobrá nálada na pracovišti ~;)

Dneska jsme byly na očním - tak samé dobré zprávy. Zákal se nešíří, je pořád stejně - na okrajích. Vidění v brýlích krásné. Viděla bezchybně i předposlední řádek, to mám problém vidět já, a ona to mrskala bezchybně ~R^, i konvergence se jí trošku podařila, jako že očka šla k sobě, ale pak se zas podívala jinamm. Ona má problém se soustředěním... to jsem zvědavá na školu ~o~. ale to jí prý do karty napsala i sestřička. ať ji nějak stimuluje, zaujme, že ona to umí, že to zvládne, ale musí se na to zaměřit soustředit se. No dávala jsem primářce i samolepky, co jsem donesla. Koupila jsem jí jich spoustu na cvičení. to ona se dívá, pokud má nové obrázky, a zajímají ji, tak to pozoruje, a očka jdou krásně k nosu. No ale primářka řekla, že nechce, tak jí zas ukazovala toho kašpárka jak dycky noooo~a~, tak se dívala, ale po chvilce už zas lítala očima po ordinaci. ~o~
Chtěla jsem recept na nové brýle. ať má náhradní, protože co chvíli jí vypadne sklíčko, nebo se skřiví nožka, apod. no však to znáte. Tak jsme dosali předpis. Dioptrie zůstávají:
obě oči stejné:
+4 normální dioptrie, +2 cilindry

tak jsme šly vybrat do optika, no tam byla taková kráva očařka. kdybych nevěděla, že tam mají fakt největší výběr v dětských obrubách, tak tam nekoupím nic. Ale taky jsem časově docela omezená, jak chodím už do práce. A v těch malých obrubách není moc výběr. tam je to Centrum zrakových vad pro děti, tak tam je toho hafo.
no zkoušela jí červené - to chtěla Maruška, ale byly takové nemoderní, jakože hrozně velké - jak do výšky tak dolů, a ona ta optička z nich unešená, že ty jí sedí bezvadně, že nikde nemůže podkoukávat ani nadkoukávat. Jenže ani Marušce se nelíbily. Tak to je přece pro mě směrodatné ne? už jí nejsou dva roky. chce se parádit. Říkala, že by chtěla zkoušet další, těšila se na to , že půjdem kupovat brýlky, už několik dní :-)Tak jsem jí řekla, té optičce, že ty teda ne. A ona, že na to se nemůžu dívat, jestli se jí líbí nebo ne. Prostě si přece musí vzít to co jí sedí, a co já odsouhlasím, tak říkám, že ne, že už to není žádné mimino. A že přece ty brýle bude nosit ona, a že je musí nosit ráda, a ne že je dostane, a bude muset je nosit. ~o~ no tak teda jsme se už pak na sebe dívaly jak kočka a pes. ~l~
No nakonec jsme vybraly takové už do hranata - ty se mi líbily, ale nebyly červené ani růžové jak chtěla Maruška. Ale říkala jsem jí, že růžové už má, tak ted zas jinou barvičku. a že ty už jsou takové dospělácké, jak mám já - do hranata. Jsou světle zelené, kombinované s modrou.
Já mám taky nové brýle - týden . půlobruby černé. nožičky kombinované černá a vínově červená.
No pak ještě ji odvézt do školky. pak do práce. no dojela jsem tu v půl jedenácté, moje nervyyyy~a~
a to jsem si ještě zapomněla odpíchnout příchod od doktora, ale píchla jsem si obyč. příchod. Tak to budu muset zítra na "meetingu" říct šéfovi... ten zas bude ze mě mít radost ~t~, že mi tam musí lézt do píchaček, a opravovat to tam. Protože by mi to furt blbě počítalo.
No kolegyně zas přišla , bo byly s malým na zubním, a prý si tam zapomněla vzít potvrzení do práce, tak že budem dvě za blbky ~y~~y~~y~

No nic, jdu cosi robit ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.