| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

myslím,že je to naprosto normální. myslím,že to nikdo nemá tak,jak se tváří usměvavé a spokojené maminky někde na obrázku,i dr. v porodnici nám to říkala,jaké měla depky a řvala,že je to ve skutečnosti prostě naprosto jinak~t~,a je to tak.
já první půlrok myslela,že se snad zblázním,jelikož syn řval ve dne v noci nonstop,pak se to zlepšilo a tím i můj stav~:-D a pak bylo lépe. i když byl živé dítě,zkrátka když už pořád jen neřval,ulevilo se mi fakt hodně. a to,že se člověk nemůže hnout? to záleží už na tobě. holt dítko se musí zabavit také samo nebo holt chviličku pobrečí. na záchod si přece dojít musíš,stejně tak něco udělat,nejde celý den sedět jen u dítěte. uvidíš,že bude lépe.
hlídací babičky také nemám a nehrozí to ani od jinud. a druhé dítě mám i přesto a ikdyž večer padám na ústa~y~,tak jsem spokojená.ale přiznávám,že bych je potřebovala občas na pár hodin šoupnout babičce pohlídat,ale jak říkám,to nehrozí.manžel od rána do večera v práci,takže holt si člověk nějak musí zvyknout~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.