| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo jednou jsem viděla pořad, kde zkoumali rozdíly mezi děvčaty a chlapci a řekla bych, že to souvisí s tím, že když je dcerka bdělá nemůžete se od ní hnout.

Zjistili tam, že chlapce více zajímají věci (a to již čerstvě po narození) a dívky více zajímají lidé - proto chlapci stačí třeba na zabevení vlastní ručičky, hrkačka.. a podobně a holčičky většinou vyžadují nějakou osobu.
Můžu srovnávat mám dva chlapce a jednu dívku a u nás musím říct, že to fakt 100% sedí.
Malá musela furt být u někoho, vidět a slyšet mluvit lidi, nejlépe u toho chovat.
Oběma synům (mladší má tedy 12 týdnů), stačilo mě třeba jen slyšet vedle v místnsti a vystačili si s ručičkama, hrkačkama..
jasně že se chovali, ale třeba když to srovnám, tak nejmladší syn se ráno vzbudí a půl hodiny si ještě vystačí v postýlce, povídá si.. pak ho přebalím, převléknu, nakojím a dám ho do místnosti, kde je dcerka do relaxačního vaku, případně mu dám hrazdičku a vydrží si třeba hoďku do ní kopat, nebo jen tak koukat, to u dcerky fakt nehrozilo. Ta ani pět minut, na tož hodinku

držím palečky, vydrž.. soucítím, já z nevyspání psychicky i fyzicky jsem se zhroutila, když malé bylo pět a půl měsíce po návratu z dovolené, druhé totální psychické i fyzické vyčerpání jsem prodělala ve třech letech dcerky, když jsem byla po třetí těhotná, neustále zvracela a dcerka mi stále v noci vstávala i 10x za noc a hystericky plakala.

Do narození třetího syna jsem netušila, že mateřská dovolená, může být také dovolená.
Ale možná je to také tím, že třetí dítko má prostě už jen to co si vyřve.. :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.