| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám miminko tři měsíce a klidně bych ho do kočáru, třeba hoďku, dvě dala.. ale nikdo nechce.. :) moje mamča pracuje, takže je stahaná, mimo to bydlí od nás 16km, takže spíš tam jezdíme jen na sobotu, nebo si třeba veme s dědou starší dvě děti na výlet.

A manželova maminka je sice v důchodu, ale ta pořád jen slibuje, hlídá hodně vnučky od dcery a má toho plné brejle, že pak na naše děti nemá už sílu.

Jinak staršího syna mi hlídávala mamča tak od 8mi měsíců třeba i půl dne, skoro celý - pracovala jsem - sázela noviny a takto to šlo rychleji. Případně jsem dojela na kojení.
Dcerku mi hlídala švagrová poprvé ve 4měsících asi 4hodiny - měla jsem kontrolu z FU, ale bylo to utrpení jak pro švagrovou, tak pro malou.
Pak tak od roku ji semtam hlídala mamča na hodinku dvě, ale malá byla děsnej mamiňák a furt plakala u jiných včetně manžela dost hysterčila. Poprvé na noc byla pryč asi ve 2,5 letech, opět u mé mamči a se švagrovou a bráchou, které zbož%nuje a měla sebou staršího brášku.

Jinak manželův tatínek ten by si vzal tak nejstaršího, ale dceru nechce (má ADHD a je trošku poděs), ikdyž moji mamču bezproblémů poslechne. A já zas jen jedno dítko nedám, děcka jsou rádi spolu, malá cítí v bráchovi oporu, ikdyž by asi zvládla spát u rodičů i sama.

A mimčo, to se uvidí.. hlídání když bych potřebovala, tak dám kamarádkám nebo mamince klidně na hoďku do kočáru, když je potřeba třeba k lékaři se staršíma na odběry a podobně, aby se mimčo zbytečně nestresovalo. Stejně v kočárku spí.

jinak na tvoji otázku, sobec nejsi, ale já pokud bych měla hlídací babičku, tak při třech dětech bych už vyvenčení dětí uvítala a všech třech, enbo aspoň dvou mladších zaráz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.