| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dee dee prosim cti poradne

ja jsem naspala že je mi jasne že zdravi se za penize koupit neda ale vetsina veci se da na uzdraveni zaplatit a to je velky rozdil....

a v cem jsem naivni mužes mi rict....

co ti vadi že nekdo ma jine prani sobecke a druhy ne a v cem je clovek pak špatny..mysliš že jenom ty sama mas nemocne dite nebo nejakou katastrofu v rodine...

tak oco jde ...kazit ostatnim a neprát jim nebo odsuzovat jejich prani..jenom proto že se jedna o balik penez to se nesmi vyslovit nebo napsat....

lepsi by bylo naucit se cist co tady pisu po nekolikate vim že se zdravi ani stesti za penize koupit neda....

ale zaplatit nejake leceni za uzdraveni ano a nemam snad pravdu nikdo nerekl že i vynaložene penize pomohou..

kde kdo si stezuje na pleveleni napadani a uraženi..tak at se ti co sem pisi zamysli nad sebou ..je to jen o blbem PŘÁNÍ a za to by nemel byt nikdo souzeny at si preje cokoliv....

aji kdby si nekdo pral aby lidstvo vymřelo je to jeho přání a nikdo nema pravo mu jeho prani brat..stejne jako ja neberu nikomu prani za mir ,za zdravi za stestí...každy ma pravo si přát co chce....

otazka je možná jestli je to realne nebo ne ale to je přánim docela fuk....

přát si je pro človeka určitá nadeje a ta umira posledni tak proc nekomu nadeji brat...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.