| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda když před sebou mám příliš moc úkolů a dost na nich záleží, a zároveň mám ĆAS (tj. nemusím hlídat běsnící dítko), pomáhá mi taky SEZNAM. Napíšu si, co by bylo IDEÁLNÍ udělat, a v tom červeně podškrtám to, co je NEZBYTNÉ. (Často se i přesto stává, že i červené položky ubývají méně rychle, než by si člověk přál, ale to se nedá nic dělat ~d~.) Jindy, když mám čas, ale jaksi menší, a mám dost elánu, zjistila jsem, že je vlastně úplně fuk, čím začnu, hlavně když COKOLIV dělám; vyplácí se mi začínat něčím méně nepříjemným, z čeho mám nějak víc radost - když se takové dílo podaří, hned mám víc odvahy pustit se do neoblíbených "ležáků". --- Někdy, jak už to tak bývá, nemám energii žádnou, čas žádný, ale bordel mě pěkně začne štvát (většinou s přispěním také živých členů domácnosti ~k~), zpravidla si jdu zchladit žáhu úklidem novin, které - pokud je přestanu kontrolovat - se nám začnou rozlézat po všech stolcích, komodách a nejnemožnějších místech ~o~. Čímž ovšem pravidelně dožírám svou drahou polovičku, páč on přece PŘESNĚ VÍ, KDE CO MÁ a já mu to tak necitlivě rozbourám ~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.