| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sisi přesně. že to pomine a že to zřejmě vydržím jako jsem to vždycky vydržela tak proč ne teď. jo, taky existují uvolňovací cviky, zatínání a uvolnění postupně všech svalů od obličejových po prsty na nohou spolu s dýcháním. samoléčba jsou taky dechová cvičení ale spíš preventivně. když to na mě sedne tak vzhledem k tomu vnitřnímu třesu si ani nevzpomínám že můžu dýchat trochu jinak než přerývaně jak pražský krysařík.
Fakt nechápu proč se za to lidi stydí že musí brát ATD. že josu blázni? no a co? nejsem Rambo abych si sama zašívala rameno, tak nevim proč mam machrovat, že to zvládnu sama, abych se náhodou necítila ponížená že jsem blázen. když člověk při atace nemůže chodit tak by měla jít blbá hrdost stranou. rozumné není ani snažit se co nejdřív léky přestat brát. znáš cukrovkáře, kterří se snad holedbají tím, že teď když se cítí dobře tak to snad bez inzulínu zvládnou?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.