| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak já jsem to asi nějak těma řečma o paragrafu přivolala nebo co. Protože za dva dny jsem dostala "chřipku" nebo co to je - asi spíš nějaká viroza nebo co, jak blázen. V úterý večer jsem byla ještě v pohodě. Ve středu ráno jsem se vzbudila, a fakt mi bylo zle. V krku knedlík. No ale musela sjem do práce, že. No ale vydržela jsem to tam jen silou vůle. Pak večer už zimnice, rýma, fakt hrozné. A ve čtvrtek už jsem ani nevstala. prostě to nešlo.
Tak jsem pak zajela s malou dneska k dr. že bych potřebovala napsat paragraf. Jako že malá trošku pokašlaává, a ona jak viděla mě, tak říkala, že bez problémů. Marušku ani už nevyšetřovala. říkala, že ji aspoň poslechne srdíčko :-)
No myslela jsem Evisto, že jsi to tu nenapsala - že už je ten placený paragraf zase - když děláš na té sociálce.... ale ty jsi asi na jiném oddělení, co?
nebo vy jste to holky věděly?
prý to platí zase od 1.6.2010
No sice takhle přijdu o plně hrazený státní svátek že.. protože takhle bych za to úterý dostala 100%, a takhle na paragrafu dostanu jen 60% z vyměřovacího základu. No tak uvidím jak mi bude do pondělka. Možná to ukončím k pondělku. A půjdu ve středu do práce. Pokud to ode mě Manči nechytí že....
a pokud mi už bude líp....
no už mi je trošku líp... už jsem byla i s Maruškou na chvíli venku dneska.. na cestě jenom krslit a tak. Naordinovala sjem si antibiotika,co jsem měla doma už dlouho. Doktorka ta dětská jak mě viděla a slyšela mluvit, tak se mě ptala co beru. Tak jsem jí říkala, že antib. sjem si naordinovala, tak se mě ptala jaké. Tak říkala, že to je dobrá volba, že by nevolila jinak ~:-D~R^
No a my jsme tam dlouho už na tom dětském nebyli. Myslím že od března. Tak mají fungl novou krásnou čekárnu krásně vymalovanou vybavenou, s dětským koutkem. I u sestřičky mají malinký "koutek" - jen stoleček a bedýnku s hračkama. Ale u dr.... no fakt koutek - kobereček, tam lego, další hračky, plyšáci. A tam Marušku "vyšetřovala" no fakt bomba ~R^
Jako Maruška se k dr. fakt dycky těší, protože tam dostane dycky nadílku - hlavně bonbonky jak u sestřičky, tak u doktorky. Ale tohle ji dostalo úplně - i mě. Dětský koutek přímo v ordinaci ~R^
No a odnesla si zase nadílku - pexeso, omalovánku, obrázky :-)~g~~g~~g~

No tož tak já jdu chrnět...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.