| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem podobné potíže 1,5roku, už jsem byla opravdu zoufalá. Naštěstí mám úžasného partnera, takže jsme to spolu nějak přežili, i když se sexem byl fakt problém:-( takže jeho trpělivosti si hrozně moc vážím. Na gyndě jsem byla pečená vařená, z kultivací vycházelo pokaždé něco jiného, případně nic, takže se to nazvalo "nespecifický zánět" a nebylo možné připravit autovakcínu...doktorka se mě chvíli snažila přesvědčit, že se jedná o psychosomatický problém a že mám problémy v osobním životě (=nechci spát s partnerem), já jsem si však byla jistá, že tam problém není. Nakonec mně poslala na imunologii, kde se to podařilo vyřešit, i když to taky nebylo hned. První pokus s léčbou neměl žádný efekt, pak jsem několik měsíců užívala Urovaxom, který se většinou předepisuje na vracející se záněty močových cest, imunoložka ale řekla, že je to "stejná oblast" a mohlo by to zabrat. A naštěstí měla pravdu. Vysvětlila mi to tak, že jsem měla narušenou lokální imunitu. Od té doby vše ok (už je to pár let).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.