| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky co se ptáte proč nevěřit dovolím si napsat svůj příběh.Možná pak pochopíte proč nevěřit.Mě léčili od mala s těžkou subluxací kyčlí doktoři tak výborně,že je ze mě mrzák.Bohužel naši taky věřili prvnímu lékaři,ke kterýmu se mnou přišli.Ten mě neposlal v dětském věku na žádnou operaci(i když se už dělali),jen mě na dva roky zavřel do léčebny.Od 15 let se mě snažej zachránit na Bulovce,mám za sebou 8 operací kyčlí,devátá mě čeká za měsíc a půl.A je to 50 na 50 ,že neskončím na vozíku.Matějíček ěm jednu operaci dělal,ne že by ji udělal špatně to ne,ale díky jeho "lidskému" přístupu,jsem skončila na týden na kapačkách díky psychickému kolapsu.A to pominu jaké hlášky měl,když jsem k němu chodila těhotná.Takže s dítětem bych k němu prostě nešla,už kuli tomu,že komunikuje s odpuštěním jak buran.
Já bych k jinému doktorovi šla,ne kuli léčbě,pokud je tam IIc tak ty třmínky nutné jsou(dělala jsem sestru an ortopedii,tak kapku znalost mám),ale právě kuli komunikaci,abych věděla co a jak dál.A prognozy Matějíčka bývají hodně zcestné.
Radko nic si nevyčítej,mě zakazovali všechno,šetřit šetřit a na co to bylo.Pak jsem se na to vykašlala,jezdila jsme na koni,dělala zdrav.sestru a kyčle mě vydrželi uplně stejně jako kdybych jen seděla někde v kanclu.
Majdo vůbec na Bulovku nevolej,prostě se seber a ve čtvrtek tam zajeď.Objednávaj v kartotéce to je na houbeles(i když jestli jsi volala dneska tak měla sešit u sebe sestra u Oščádala)domluv se přímo se setrou na dětský ambulanci,je hodně vstřícná.
Já když jsem za ní šla,že to je akutní,tak mě vzala s malým hned.Na Bulovce stejně jako v každé jiné fakultce platí drzé čelo.Vyrazí mě dveřma vlezu tam oknem.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.