| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To jo, myslím, že ve skutečnosti se takhle k lidem nechová. Když byl třeba ten díl se školní kuchyní, byl to úplně jiný člověk, jediné sprosté slovo,které tam zaznělo bylo vůl, a to až někdy v druhé polovině.

Také nemám ráda, když mezi sebou lidi mluví vulgárně, ale v tomhle pořadu se mi to prostě líbí, hodí se to k tomu, pobaví mě to. Fascinují mě některá přirovnání, která pronese, ta by mě jako slušňačku nikdy nenapadla. Holt když jde někdo do reality show, nemůže počítat se zacházením v rukavičkách, jinak by na to nikdo nekoukal. Jiné je to v reálném životě, zrovna včera za mnou v autobuse seděly dvě osoby, které dávaly za každou větu "vole". Když jsem se otočila, byly to dvě krásně upravené namalované mladé dámy tak ve věku 25 let. Z toho je mi na :-©, ne z předepsaného televizního chování Z. Pohlreicha.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.