| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deníček atopického dítěte aneb máme doma ekzém 3

Radko a ostatní,
díky za vaši diskusi. Já jsem se svou starší dcerou taky prošla atopickým obdobím včetně MuDr. Čapkové v Motole, žlutých, bílých a jíných mastiček. V roce a půl jí to úplně zmizelo, že byla prohlášena za ,vyléčenou". Po narození mojí druhé holčičky tj. ve třech letech, se jí to ale vrátilo (nevím, zda náhodou nebo to má souvislost se stresem po příchodu sourozence) a od té doby se to sice pomalu, ale pořád zhoršuje. Takže zas střídáme období lepší - indulonové a horší kortikoidové. Teď jsem se dozvěděla, že někde v Praze existuje možnost absolvovat koupele, které na to pomáhají a hradí to pojišťovna. Naše pediatrička nic nevěděla, ale dala mi typ na Sanatorium ve Štěpánské. Tak vás prosím, jestli máte nějaké informace k těm koupelím, příp. zkušenosti s tím sanatoriem. Jestli něco zjistím, určitě se ozvu.
Díky moc
Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.