| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, to je fajn, že se už z toho Lucinka dostává. Učení dožene. Já jsem byla v šesté třídě 3 měsíce mimo (doma, dvakrát nemocnice - chřipka, pak komplikace, nakonec nemocnice - srdce šelest, zánět srdečního svalu,...). Všichni říkali, že si asi ročník zopakuju, a nakonec jsem měla samé jedničky ~:-D. No ale já jsem byla šprt nooooo ~f~

Leoni - ad parádění..... já jsem na tom podobně. Dneska jsme se vyšňořily obě :-), dala jsem jí do školky šatičky, a štramplíky. Učitelka hned říkala, že jsme dneska nějaké vymóděné. jsem si dnes vzala sukni a kabát - kozačky. Maruška mi ráno říkala, že prý jestli jsem za modelku ~:-D. Maruška se chce líbit Jindřiškovi... je prý zamilovaná :-)

to jsi fajn pokoupila Leoni, tomu se říká dobrý kup ~R^
maruška má jedny náušničky s modrým kamínkem. ladí jí k očičkám. ~s~ zlaté, tak to by mě fakt naštvalo, kdyby je nějakým zázrakem ztratila. ale nevím jak. má je tam nějak "napevno" - dají se oddělat, ale ani nevím jak. od miminka, jak jí je nasadili na ušním, tak jsme jí je nikdy nesundávalai. ani v narkoze. to jí je přelepovali náplastí na ouškách.

jj, já už jsem odepisovala Mohci v mailu, že je to paráda, ten domeček. fakt luxus neuvěřitelný na to, že je to takový malinký domeček, tak se to nezdá, jak je to uvnitře super. jsem psala, že mít volné mega, tak jdu do toho ~:-D

Evisto, dělali jí testy na různé alergie - vše vyšlo negativně. ale prý u tak malinkých dětí (měla tehdy 3 měsíce) se to složitě v krvi PRÝ prokazuje, tak prý stopnem to kojení, že to URČITĚ bude tím...~Rv

my žijem tak nějak v běhu - trysku. do práce z práce, do školky, někdy do obchodu. obyčejně ven, nebo zajedem třeba do našeho oblíbeného globusu - s dětským koutkem zdarma. plno dětí. tam se jí líbí. já si dám kafe z automatu. a jedem dom. :-) doma to trochu poliskat. a už je večer.
Včera jsme ještě honem zaběhly ke kámošce - na malý pokec jenom. ale ona tedka víkendy dělá hodně, tak to nějak nestíháme (servírka). to je ta, co jsme spolu byly na dovolené.
Ve středu jsem byla s lidma z práce na "pivu" - v mém podání "vodka" - protože pivo nepiju..... takže celkem jsem byla ~v~, no ale šlo to. ráno jsem vstávala. Manči byla u ta´tky.

Dneska zas ppoplakávala v noci, mrčela. pak z ní vylezlo, že jí bolí v krčku. a má trochu rýmu. tak doufám, že nelehne. Protože mám v plánu na sobotu cirkus. Je tady ve městě.

Jinak ve středy mám ještě angličtinu - v práci. A Maruška taky - ve školce. Fakt se mi to tam líbí. Hlavně proto, že pak po lekci je na internetových stránkách té jazykovky, co to tam dělá, detailně rozepsané, co v té lekci dělali. odkaz na písničky, co zpívat s dětma třeba doma. aby si to procvičili. slovíčka, co se "učili". Takže to se mi líbí. Protože to děcko obyčejně neumí přesně říct, co tam dělali, že....

V práci mě kolegyňka - ta co sedí vedle mě. je to super "holka" , má dvě děti. hrozně si rozumíme. Je taková naše tady "nadřízená" - jako že ne funkce. ale je tu nejdýl. tak jsme prý dostali nový projekt, tak teamleader chtěl, at někoho určí, kdo se o to bude starat, tak vybrala prý mě. Prý dostanu příští týden školení. No a včera přišlo, že mě bude školit nějaká finka!~o~ bože, budu za total trotla. bo jí nebudu nic rozumět že.... v angličtině. a ještě tam bude nějaký manažer od toho zákazníka.....~q~ takže budu za dylinu. No ta kolegyňka moje se tam teda nahlásila taky, že tam chce být přítomna, aby si to poslechla, ona umí anglicky dobře. Takže mi to prý když tak vysvětlí...~d~ No už se děsím středy....~a~

No tož to je ve "zkratce" vše.... když já to asi ani jinak neumím noooo ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.