| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, tak my snad asi taky prý máme jen tu izolepu nebo co....~d~~d~~d~. Primářka teda na poslední kontrole říkala, že budou dávat prismata, podle té Maruščiny odchylky. Ale tuhle (předvčerem) mi Mařenka říkala, že prý jí to strašně vadí, ta izolepa, co jí s ní lepší brýlečky. Tak jsem říkala, jaká izolepa. že přece má takovou zvláštní jakoby folii. Ale ona mi tvrdila, že ne, že to je normální izolepa. tak nevím. chtěla sjem se zeptat na to sestřičky, ale má teď nemocenskou. a Maruška cvičí u druhé sestřičky. tak ta o ní moc neví, tak počkám na tu naši, prý by příští týden snad už mohla být ve školce. Tak to nějak nechápu. ~d~
jj, to je pravda, taky si to myslím, že kdyby vám úplně vyřadili tu "nálepku" nebo co to máte (izolepu, nebo co), tak že by to očko mohlo zlenivět. to jo ~R^
proto asi i my máme tohle lepení.

Teď jsem četla na hlavní stránce Seznamu o nějakém charitativním projektu - pro kožní nemoc. - není to to, o čem jsi tu mluvila Mochi - s Lucinkou?
http://www.super.cz/clanek/42421-jitka-cvancarova-jako-zamecka-pani-s-obrovskym-dekoltem.html

no pořád musíme doufat, že se to nakonec nepotvrdí ~6~
samozřejmě že štítná žláza by taky nebyla moc dobrá, ale jak píše Leonie.... byla by to v porovnání s touhle nemocí "jen" štítná žláza ~s~

Evisto, chápu tě s tím, jak mluvíš o té soběstačnosti. Já si pořád hrozně užívám, to jaké jsme s Maruškou kamarádky. ~s~
Ale zase miminko si dovedu představit. to jo. Ale nedovedu si v žádném případě představit, že už nechodím do práce, a jsem jen doma. ~q~~q~~q~ Mám to v práci tak hrozně ráda, že si nedovedu představit, že už tam nechodím. Fakt.
Akorát to ranní vstávání...:-©
ale jinak se mi tam moc líbí.
Akorát mám hrůzu z té středy.... z toho školení v angličtině. já fakt nerozumím..... no naštěstí tam se mnou snad půjde kolegyně.... a ta mi to pak přeloží.... fakt jsem zvědavá, kolik toho budu schopná pochytit sama. ~a~

Dneska jsme byly v cirkuse. Už se chystám vložit na FB nějakou tu fotečku. Bylo to fakt fajné. Byl to cirkus Aleš. A můžu doporučit. bylo to pro děcka prerfektní. hodně zvířat. lvi, tygři, hodně představení s koníky. jak s černým - nějaká mexická show, pak tam byli čtyři ti bílí s chocholkama. z těch byla Manči unešená. poníci. ty miluje. jednoho si tak oblíbila (o přestávce byla prohlídka minizoo), že si ho pořád chtěla odvést domů....nechtěla od něho odejít, pořád ho hladila a tiskla se k němu :-). Pak velbloudi, bizoni, pejsci, hadi. a plno artistů, žonglérů, kouzelník.
Moc hezké.

Na jaře jsme byli v tom cirkuse Jo-Joo nebo tak nějak se to jmenuje. to se nedalo vůbec srovnat. sice co do show to bylo bombastičtější. efekty, umělecky ztvárněné na jedničku. fakt paráda. Ale to byl cirkus pro dospělé. to bylo fakt na co koukat. ale děcka se tam doslova nudily. málo zvířat, žádná sranda. na ty bych už nikdy nešla. A to je tam majetel ten co už byl mockrát v televizi. jak miluje tu svoji leopardiici. a že za ní chodí spát do klece...teď byl i v Československo má talent. jak tam "cvičil" tu svoji leopardici. a ona ho vůbec neposlouchala...~:-D

pak jsme jely do Futura - takvoý obr nákupní park. však to všecky znáte. došla mi totož sms, že dnes je v Taku 30% sleva na všecko riflové. tak jsem neváhaa. protože potřebuju rifle jak sůl. jak do kozaček, tak normální. Tak jsem si koupila oboje. s tím, že to prokonzultuju doma - se ségrou zítra. a můžu prý je v pondělí přijít vrátit ~R^. mám je totiž dost dlouhé, tak nevím, jestli to není moc. a když se to zkrátí, tak už to není ono, že...
no po slevě byly každé za 560kč. což je docela dobrá cena.
zašly jsme do "Mekáče" na Happy Meal :-) (berou tam stravky, tak to se dobře utrácí)~;)
no fajn den to byl.

a pak jsem ji zavezla k tatínkovi ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.