| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, já ty tvoje líbesbrífy prostě miluju~;). Jinak super výlet jste si udělaly holky~m~. Taky jsem tu měla včera kámošku a říkala jsem jí, že už se těším, až bude Viki ještě větší a sedneme na vláček a budeme si dělat my holky výlety~R^. No já vím, že si říkáte proč až bude větší, ale třeba do Prahy na celý den vlakem bych jí vzít nemohla. Ještě k tomu na otočku. To by prostě neušla. Je dost malinká a drobná a kočár už nemám, takže by to nešlo. Ale pohráváme si s kámoškou s myšlenkou, že některou sob otu pojedeme s holkama, staršíma do Prahy. Má stejně starou dceru jak je Lucy a chodí i spolu do třídy a jsou i velký kámošky a my s mámou taky~v~~t~~t~~t~.
Vikču bych dala asi k babči a nebo by jí hlídal mm.
Jinak oni původně chtěli vikči nalepit taky izolepu. Ano tu z papírnictví, ale nakonec v optice měli takovou průhlednou folii přímo na brýle, když je prodávají, at se nepoškrábou a tou lepíme to sklíčko. Jj, souhlasím, opravdu by to očko mohlo zlenivět. Do šesti let to asi musíme vydržet....

Evisto, vůbec se ti nedivím, že nechceš druhý, když je Sára čím dál samostatnější. Já to měla úplně stejně. Taky se mi do toho nechtělo ani za nic. Pořád jsem to odkládala a užívala si ,,už,, pohody, ale když měla Lucy 5 let, tak jsem si říkala, že nechci mít věkový rozdíl 10let, začla jsem uvažovat a prostě jsem si řekla, že ANO že prostě ,,musím,, jinak bych měla jedináčka~d~ a to jsem nechtěla. Mezi holkama je 6 let a kousek a kolikrát si říkám, že jsem je mohla mít po těch 3 letech. Ale i tak mají spolu krásný vztah a zbožňují se (zatím~s~). Takže tě fakt chápu, že nechceš.....~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.