| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ne, dvojvaječná.

A nebudila jsem. My s manželem spíme spolu a spali jsme spolu i v té době.... p.s. tohle obnovení společnýho spaní bez ohledu na cokoliv mi připadá důležitý, chápu, proč to tak je, ale dobře to není, nezlob se, rady.... nevyžádaný.
Prostě jsem, dokud jsem unesla - za krk, taková divná metoda,vzala jednoho prcka do náruče, druhýho za krk,.... jedno kterého, dokud to šlo váhově a úchopem, tzn. palec a ukazovák za krk a podepřít záda, pak jsem se naučila "nahazovat".... to asi znáš, popisuje se to špatně, prostě podebrat rukou až k lokti a šup do náruče, jsem pravačka, takže první pravou nahodit doleva, pak už to bylo snadné a nacouvala jsem na postel..


Jeden prcek baštil a druhý byl s námi, nebo se tak nějak zúčastnil, že se přisál, ono, když mu to kapalo na nos, těžko odolat.

Jak jsem psala 6 měsíců a pak mne vysosli na kostru, nebo to bylo nevyspáním, fakt nevím, ale pořád jsme přikládali oba. Na to není třeba budit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.