| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechci už se moc vlamovat do diskuse, jen chci shrnout, co mě k ní napadalo.
1) Netušila jsem, jaká to bude bouře, asi bych dceru od psaní příspěvku víc zrazovala
2) Překvapilo mně (a ji asi víc než ta diskuse kolem kompotu), kolik z vás si myslelo, že to nemohla napsat ani ne 14-tiletá holka a jak se to stále vracelo dokola pro mne až s úsměvnými konsekvencemi a la "vracím diplom" nebo "manžel-zasloužilý pedagog to posoudil" apod.
3) Znovu jsem se utvrdila, jak snadno se posouvají významy, resp. že každý - včetně mne samozřejmě - čte především to, co číst chce a málo poslouchá toho druhého. A možná, pokud dokonce napíše, že chodí do 8. třídy, tak o to míň je jeho argumentace brána v potaz, popř. je diskvalifikována ("vymytý mozek").
4) Doufám, že si z toho dcera vezme to lepší od těch, kteří jí věřili a podpořili ji a že si utříbí svou argumentaci vůči těm, kdo měli hned jasno. Uvědomuju si, že je to určitě ZCELA POPRVÉ, kdy se pustila do takové debaty s neznámými dospělými. A že to tedy byl hukot!

Howgh, domluvila jsem a odcházím makat.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.