| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, já bych béčko nebudila, vždy´t ti v noci spí naprosto ukázkově, 6-8h v tomto věku je krásné a vlastně když to spočítám, tak ti usíná okolo 22 a spí do 4-5-6 do rána, což je super a proč to kazit násilným buzením. Pokud jinka prospívá a je spokojená, pravidelně přibývá na váze, tak noční krmení nepotřebuje. Navíc je možné, že by se ani pořádně nenapila, jak by bila rozespalá. Byla bych ráda, že mi v noci neřvou obě a soustředila se na tu nespící.
Já bych je v noci sladila jen v případě, že by se na kojo budily obě a každá jinak, třeba s hodinovými rozestupy.
U nás tyhle etapy s nočním buzením a řvaním byly naštěstí na střídačku, takže vždy jedno dvojče bylo ukázkové a druhé se budilo a řvalo a pak se vyměnili. Byla jsem na zhroucení, ale vlastěn ráda, že je to vždy jen jedno, mít to duo nepřežila bych.
U nás obě děti spali hezky mezi druhým a třetím měsícem, pak se začal budit syn okolo 4m, trvalo to asi dva měsíce a pak se to postupně zklidnilo na jedno buzení okolo 4h ráno. No klid trval asi týden, začala se budit dcerka, to už měla v té dob okolo 7-8m a u ní to bylo teda vyloženě vyřvávání si prsa a kontaktu se mnou, začala vždy do půl hodiny poté, co jsem ulehla a dokud jsem ji chovala, tak klid, po uložení do postýlky řev, pak chvíle spánku, za hodinu znovu a tak to šlo do tří hodin do rána, kdy odpadla vyčerpáním. Já střídala postýlku a spaní u nás,ael to sjem se nevyspala. dcerka hrozně cestovala a pak, když se vzbudil syn nad ránem, tak jsem neměla kam ho položit, takže jsem se snažila ji vždy nějak uchlácholit v té postýlce
Já to takto vydržela do 13m, ale ke konci už jsem byla chodící mrtvola, utla jsem to v momentě, kdy jsem v noci stála nad řvoucím dítětem, klepala se, brečela a mít po ruce polštářek, tak ho snad použiju~n~.
u nás pomohlo mé odstěhování z ložnice ukončení nočního kojení )přes den jsem pak ještě pár měsíců kojili)a začal k ní chodit manžel, do tří dnů byl klid a od té doby spí obě děti celou noc.
tvoje holčička je ale ještě malá a může mít hlad, můžou ji trápit prdíky, takže bych se snažila ještě chvíli vydržet (a modlila se, aby ta druhá spala dál), může se to zlomit a pokud ne, tak bych počkala až bude mít na noc kaše a ty budeš mít jistotu, že nemá v noci hlad a jde jen o zvyk.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.