| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky všem...
tak to tu pročítám,jelikož máme asi stejný problém.Mám dcerku nyní 6 měsíců a s očičkama se potýkáme skoro od měsíce.U očního jsme zatím nebyli,zatím to řešíme jen kapičkami Ocuflasch,jedno očičko ji jakobny více slzelo,adělal se jí tam trochu hnis tak jsme kapali Tobrex a pak jen vykapávali Ocuflaschem,a docela dobrý,hnis od té doby nebyl.Jen se jí v koutcích děltakový bílý jakoby sliz nebo co,tak to občas vykápneme těmi kapkami a vyčistím a je to.Ale teď měla trochu zadní rýmu a očička se zhoršila,v koutcích to nemá bílé ale takové nazelenalé a dělá se ot častěji,u dr jsme dostali na kapání Pamycon do nosánku i do očiček a prý jestli s eto nezlepší tak k očnímu,že to je prostě přicpané.
Já se toho průplachu nebo jak se tomu říká děsně bojím,nemáte někdo zkušenost s dětským očním na Příbrami???
Můžu požadovat aby ji to udělali v nějaké té anestezii jak jsem o tom tady četla,že by se to nemělo dělat při vědomí??
Nechci aby malou trápili....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.