| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, jsem už 4rokem na mateřské dovolené. S manzelem sme počali malou velmi neplánovane a velmi brzy (po dvou mesicich chození)za tu dobu jsem holt se musela vzdat studia vysoké školy(pomoc hlídani která byla prislíbena ze strany rodiču uplne opadla), a manzel zacal uspesne podnikat , takze od rana do vecera je v praci a nekdy jeste do volneho casu misto rodiny vklada praci. bydlíme v podnajmu na druhem konci prahy , blize k jeho praci, a blize k jeho rodicum kteri slibili hlidani, ktere neni)Bouzel to dopadlo tak, ze dostal pozemek zase kousek od jeho rodicu a v ty nejvetsi vesnici zapadakove...a zacal stave barak:/ Problem je ten ze opravdu bych nemela cas pro sebe nejak se rozvijet, byt mezi lidma, mit dobrou praci a vzdelani ( ve vesnci je prumerny vek 40 a par lidi, nam obou je 25). v lednu se ma narodit druha holka byla bych uplne sama na ne od rana do vecera v baraku, ve kterem bych ani nechtela byt. Tak nasi by chteli abych se vratila zpet a sla do podnajmu k nim blize stim ze bych mela sanci byt mezi lidma , dodelat vysokou skolu, jit vecer chvili nekam na cviceni a zit taky.. pripadne zacit si prividelavat.. manzel ale o stehovani zatim nechce slysett a ja vim ze do baraku do te vesnice se nechce zase me, ono je mit barak a barak ve kterem bych musela byt stejnak sama od rana do vecera a najit si praci jen tak na pul uvazku abych stihala bez pomoci deti rodinu a barak...ja manzela miluji ale nemam silu uz na to abych se porad obetovala a on si rozvijel a sel si po svych snech . Je uspesny , vice dal prednost praci sice dava penize ale to me nebavi a nikdy jsem na penize nebyla ~a~
a ani jsem se nenaucila byt na ne. chybi mi mé byvale bydliste a jak jsem tam byla stastna..manzel do bytu nechce a jsem na nem velmi zavisla protoze s materske dve deti s bydlenim neutahnu :)) co se tyce zakladnich veci jsem jen ovlivnena hormony nebo zarlivosti na manzela ze on neco dokazuje a jsem ta co ho musi nasledovat ?~q
mam si nejak dupnout ? sme spolu pet let

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.