| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda Janet, to jsou fakt romány!!!
Nechceš mi napsat seminárku? Tobě to tak jde!

Tu angličtinu ti teda závidím! Já bych dala možná tak dobrý den! Fakt jsi borec, že ses na to tak dala, ještě si pamatuju, jak jsi tam měla teprv nastoupit. A teď píšeš, že se tam máš super, a že se ti ta práce líbí!!! ~R^~R^~R^ Tak to je super, moc ti to přeju!!

Chlap by chtěl střídavou péči, jo? Nebo tak jsem to z toho aspoň pochopila? Nebo tím jenom vyhrožuje, nebo co? Já bych to nechtěla, ale asi jsem sobec. ~f~~f~
Já vím že děti potřebují i taťku, že to není jejich chyba, když se dva rozejdou, pokud to teda není úplný .... jakože by je mlátil, nebo se fakt nestaral, ale mě by se to nelíbilo.
Už jsem M. říkala, že ať se nebojí, kdyby náhodou jsme se rozešli, že mu budu děti s radostí dávat na víkendy, a on prej že to by se mi líbilo, hodit mu je na celý víkend, a mít klid. No to jen aby věděl na čem by byl, a do čeho by šel.

Jdu s Marťou zítra k dr., a vnitřně řeším, jestli jít na paragraf, nebo ne. Když nebude moct do školky, byl by u babičky, ale mám jakýsi pocit, že bych si taky mohla odpočinout. Má sopel, ráno kašle až ho natahuje na zvracení, má zakysané oči, červené. Jsem zvědavá co mi řekne dr.

Dneska se ve školce fotili. To byla asi zase akcička. Přivedla jsem ho tam ráno v 7, a učitelka prej, hned mu oblečte v čem se bude fotit, paní už je tady, hned začne. Tak jsem si říkala paráda, hned ho vyfotí, než si zamaže triko snídaní.
V 11 mi zvoní mobil. Učitelka ze školky. Úplně jsem se polekala, protože jsem si pro něho měla jít za půl hodiny, tak co je tak důležitého, že to nepočká.
A ona mi říká: paní P., má se Martínek fotit s brýlema, nebo bez?
Na to jsem oněmněla, bo mi to přišlo jako úplně hloupý dotaz, když on v brýlích snad i spí. Tak říkám, že samozřejmě s brýlema, že bez nich nic nevidí, a co je to zase za nesmysl. Tak mi učitelka řekla, že Marťa jim tam tvrdí, že maminka říkala, že se má fotit bez brýlí, a oni to během dopoledne párkrát zkusili, než dofotili všechny děti, a Marťa už je poslední, a furt není vyfocený, bo prej bez těch brýlí mu to očičko furt utíká, a nejde to prostě vyfotit.
K tomu není víc co dodat.

Pak jsem si ještě říkala, že ještě že mi zavolala, protože kdyby ho vyfotila bez brýlí, a dala mi fotku, na které šilhá, tak bych ji asi poslala někam.
Říkám Marťovi: proč si jako říkal, že se máš fotit bez brýlí? A on mi říká: ale mami, já sem na ten foťák docela dobře viděl!! ~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.