| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenské testy - aneb jak to všechno začíná

Ahojky,tak to zase nevyšlo, dneska jsem to dostala.Zjistila jsem ale, že víc než to, že to nejde tak rychle, mě mrzí, že to mám takhle rozházený.Budu zase muset brát nějaký prášky a hlavně ,kdo má vydržet ty nervy, když to očekáváš a pak doufáš atd.Vím, jak se asi cítíš.Měla jsem 5 let přítele, který nechtěl slyšet ani o svatbě a už vůbec ne o dítěti.Vždycky říkal, že určitě někdy a že na to máme dost času, ale neuvědomoval si, že ten čas má pouze on.Rok jsem se trápila a pak jsem ten vztah ukončila.Chvíli na to jsme začli chodit s mým současným manželem a po roce jsme se brali.Bylo to rychlé, ale mě to pořád připadá lepší než pořád čekat.Navíc jsme se už znali několik let, takže to nebyl zase takový skok do neznáma. Vždycky jsem se ale bála toho, že až jednou konečně budeme na to miminko dva, tak to nepůjde.A je to tu.Duli, ale pořád jsme na tom líp než moje 2 kamarádky.Je jim 32 a nemají ani přítele a obě strašně touží po mimi.Hlavně když vidí své vrstevnice s dětmi.Zkus svému manželovi při nějakém klidném rozhovoru vysvětlit, že žena toho času tolik nemá, navíc když pak vidíš a slyšíš, že je asi víc těch, kterým se to hned nepovede a pak se trápí a čas letí.Třeba to pochopí.Musíš ale najít ten správný čas, protože chlapi jsou prostě jiní.Měj se hezky a ozvi se zase.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.