| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tuhle jsem byla v obchodě s dizajnovým zbožím, no nic jsem si koupit nemohla dovolit, ale zase jsem nechtěla odejít jen tak :-) takže jsem si vzala dvě malinkatá mýdla - takové kostičky, růžové a fialové. A paní mi nabídla že mi je zabalí - a naučila mě tím príma fintu: čtvercová věc se nemá balit do celofánu čtvercového rozměru, ale obdélníkového! Prostě ustřihla obdélník z celofánu, doprostřed položila tu kostičku mýdla a jak to přehnula nahoru, udělaly se mnohem zajímavější okraje než když jsem se snažila o zachování čtvercového tvaru.... :-)

U kamarádek které s čokoládou "nekamarádí" mám úspěch s čaji (u nás se dají koupit jednotlivé pytlíčky čajů - takže třeba mix pěti příchutí a vyjde to na dvacku). Jinak "ulítávám" na věcech z papírnictví - různé tužtičky, bločky, razítka, samolepky - víceméně to je pro děti, ale najdu i pro dospělé. A až se naučím šít na stroji, budu dělat dětem polštářek s písmenem (počáteční písmeno jejich jména), nebo jen samotné dekorativní písmenko (vycpané vatou aby bylo pěkně plastické) - třeba s poutkem na pověšení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.