| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já byla při každém těhotenství na AMC. Podezření na DS a přiznám se, že jsem pocit silného tlaku ze strany lékařů a i z genetiky měla. Napodruhé dokonce zjistila lékařka na genetice, že mi špatně testy vypočítali, ale pořád vycházelo riziko. A já blbec šla. Dokonce i když jsem věděla, že riziko potratu je procentuelně vyšší, než riziko postižení plodu. Jenže neměla jsem informace a choť také ne. Naštěstí se nic nestalo. Ale také jsem se pekelně šetřila, jako jinak v těhotenství ne.
Ale co se mi teď líbilo. Byla jsem se synem na endokrinologii kvůli malému vzrůstu. A MUDra chtěla znát průběh porodu i průběh těhotenství. Tak jí říkám, že jsem v těhotenství byla na AMC. Ona se ptá:"Proč?" Já: "Špatné výsledky Tripple testů." "Aha, tak někdo vám spočítal v laboratoři špatně testy, pak vás lékaři patřičně vyděsili a vy jste podstoupila AMC."
Tak i tohle může být názor lékaře. Byla jsem mile překvapena. :-)
Dnes vím, že bych na AMC nechala, protože bych stejně kvůli postižení na potrat nešla. Což jsem paradoxně byla přesvědčena i při náběrech. ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.