| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neřešte proč, neřešte detaily......
jen potřebuju přijít na jiný myšlenky, když tu teď sedím a rvu se s mobilem, životem, vzpomínkama, současností, sentimentem, vlastní blbostía láhví whisky.


Nechci chlácholit, nechci se zopovídat otevřeně, jen mezi řádky, ale chci psát....
jen psát, že jsem prostě smolař, kterej ze svýho životního kusu cestyx, kterej ušel má dvě krásný dcery, zkušenosti k nezaplacení, ale i některý z těch bych i oželela, mít místo nich kliku...
Proč ten, kterej je teď, není můj? Proč s ním můžu spát a mi.lovat se jak puberťák, "aby nás někdo neviděl" a nepřišli jsme do řečí?
PROČČ?

chce se mi křičet PROOOOOOČ...já nevím, nechte to bejt, já jen, že mám sentiment na dně láhve a už je utopenej, úplně utopenej......

Přemejšlela jsem, jestli si nezaložit radši nějakej inkognito nick, ale ne, bejt tu "cizí" asi byste to neřešili, mě znáte, mě to vodpustíte a až vystřízlivím, tak to nechám smazat, do prdele!!!!!!!!!!§ Já ho hcci!
A nemám...... hází to se mnou zleva dopůrava a já nevím kudy kam a jednou za čas mě to takhle sebere a asednu a píšu. a pak to smažu....
a dneska mě to nějak dostalo aasi víác než jindy, a dám "přidat"....
proč ho nemám?
proč je to táta tří dětí, který ho potřebujou?
proč miluje mě?
proč miluju já jeho?
proč sedíme nad kafem a oba víme, jak moc po tom toužíme, ale jak moc to nejde?
proč mě tohle po nocích ubíjí?


kTERÁ LÁSKA MI UŽ KONEČNĚ VYJDE? tAHLE???
Proč nevyšly ty minulé? Proč to dycky zkrachovalo?
Proč jsem taková jaká jsem?
Radši nic, než tohle,,,? A pak to takhle dopadá?
Mám si nechat rozbít hubu? Ne, že jo, no tak uteču, ale utíkám pořád!!!!
a když mi ji nerozbije, tak to zase nejde "prakticky"


PROČ NEMÁM NORMÁLNÍ ŽIVOT?
NORMÁLNÍ ŠTESTÍ?
PROČ JSEM MAGNET NA GRÁZLY?????????????????


PS.: chápete mě někdo?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.