| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak jsem byla od neděle bez pc, páč máti mi dala k narozkám originá, software windows, tak jsem si ho sama instalovala, frajerka největší, no a pak jsem si chtěla připojit net, to mi nešlo, tak jsem volala servis a prý at to ještě zkusím, že je to jednoduchý. tak jsem nad tím strávila asi 2 hodiny a nic, tak dnes přijel odborník. No dělal to asi 1,5 hodiny, stahoval různý programy a pěkně se zapotil. 500,- jsem vyplázla ani nevím jak, ale měla bych to mít už nafurt. Ještě pár instalací udělat atd. a hotovo. No hned jsem letěla se podívat co se kde událo....

Dnes jsem byla na kontrole u dr. Pořád šíleně kašlu, atb už neberu, ale jsem hotová. No tak jsem dostala Xyzal prášky a Codein a za týden na kontrolu, nemám to poslechově vůbec dobrý, ale nemám už horečky, tak prý mi další atb už nedá. Navíc se mi z toho oslabení udělal mega avt na mandli, takže ani pořádně nemůžu polikat. Je to šílený....

Janet, vůbec ti tu situaci nezávidím, ale stejně ti asi nic jinýho nezbyde, než Marušku dát tátovi, když ty si paragraf vzít nemůžeš. Zároveň vím, že tě bude malá chtít, já to znám, holky chtějí taky jen mě, když jsou marodi. Tak jak pojedeš z práce, tak půjdeš za ní a pak domů, jinak to asi stejně vymyslet nejde~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.