| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj, je to přesně tak, jak říkáš Leoni, ona je tak plačtivá, jak je nemocná. Mamka říkala tedka, že už je zas horká. No bude to muset s ní zvládnout.
No já mu to říkala, v pátek, at si ji nebere, že ji nakazí. on má kašel jak tuberák. Stejně to chytla. Protože v sobotu ještě nekašlala vůbec. Ale měla rýmu - usazenou už asi týden. Tak to možná byla otázka času, kdy začne kašlat. ale ten kašel má hrozný. No tak s ní pojede ve čtvrtek.
Mě štve, že jsem mu jen napsala v sms, že nevím, jak to bude malá zvládat, že přece ví, že jak je lítostivá, a ubrečená. a protivná, jak je nemconá. On na ni nemá absolutně nervy. dycky vypění hnedka.
a on zas že prý to tak nenechá, že mu nebudu bránit v tom, aby ji měl. že jak si to představuju. opět hrozí víte s čím....~n~ já nevím, s ním se nedá rozumně domluvit.
dyt já neřekla, že to nepůjde. jen že to bude asi těžké....

Jinak s pc.... Leoni, naprosto chápu. Já tedka jak jsme měli to školení, tak říkali, že mají málo noťasů na půjčení, že probíhá hodně školení. tak že kdo má doma, at si vezme svůj, jestli to jde. tak jsem si ho vzala. No a samozřejmě jsem neměla ten samý excel jak oni, že... Tak ten kluk, co to školil, říkal, že mi to přeinstaluje. prý že jaký tam mám Office. tak říkám, že nevím. No tak to se chlámali poprvé....
pak když zjistil, že tam mám Office 2000,tak se chlámali podruhé, že se diví, že to ještě prý někdo používá. že myslel, že tam budu mít aspon 2003....
No tak mi tam naistaloval to, co používám v práci - Microsoft Office 2007 Plus Proffesional.
Tak to jsem ráda. a taky nějaké aktualizace. a antivirák ~R^
bo já se v tom nevyznám, že jo....
No někteří už jeli dokonce na MS Office 2010! maso...

Tak ty jsi tak nemocná, bobku - Leoni? a co Lucka? kdy půjde do školy? a co Vikča?
A co malý od Martiny? (stydím se, že si nejsem jistá, ale jmenuje se Filípek?)

Včera jsme ještě jely objednat kostým na Helloween do půjčovny. tak půjde za kostlivce ~:-D , má to super. už jsem nechtěla čarodějnici. no tak 150 jen to hvizdlo. no ale má to fakt ~R^

a byly už hotové vánoční fotky ve školce. je tam moc hezká :-). sice nic levného, na to, že nedávno byly jiné fotky. ale přece to tam nenechám že....
no a bylo toho hodně. dva stolní kalendáře - s tím, že se tam můžou do toho vkládat fotky místo obrázků. tak jeden si dám do práce, druhý domů. pak dvě velké fotky - A4 - jedna celá postava, portrét. Pak menší dvě. a další a další. a rámečky ozdobné . a jmenovky na dárky. no hafo. za 370kč.
tak jsem už pak vyškrabávala poslední drobáky ~:-D

až to dám "chlopovi" na naskenování , tak pak to dám na FB

marodkům posílám ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.