| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, tak ten můj Filip se jmenuje Martin ~:-D~:-D Jsi mě teď rozesmála!!!!
A už je mu líp, dneska jsem říkala, že ten jestli je nemocný, ať visím!!!
Ale Míša šla spát se zábalem na krku, úplně skleněné oči, tak uvidíme, jak jí bude ráno. Snad to bude dobrý, já už mám rozplánovaný každý den, a Míšina nemoc se mi tam moc nehodí, jak jsou spolu, tak bych byla za chvíli ve cvokárně ~t~~t~~t~

Dneska jsme byli na chvíli u mamky, měla narozky, koupila jsem jí krásnou kabelku, teda vybrala si jí sama, nebo vybrala, líbila se jí, ale nechtěla jí že byla drahá (stála 900,-), ale zase peněženka kterou chtěla byla za 700,-, tak to si teda vybrala radši tu kabelku, prý za ty prachy ať je to větší ~t~~t~~t~

A míša měla dneska svátek, tak jsme to oslavili společně, celý říjen je u nás akce na bazéně, kdo má svátek, plave zdarma, Míša měla plavání včera ve škole, dneska měla klavír, pak šla hned na bazén se ségrou, a večer už byla k.o.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.