| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Míšo, mě se o krokodýlovi zdálo loni touhle dobou. Moje známá kluků náhradní babička....mě říkal, hele je 20h....to, že si ten sen pamatuješ ještě teĎ je divný...znova jsem jí ho řekla a ona všechno vyhledala v knize.....(nejlepší na tom bylo to, že do 2 měsíců se děli strašný věci...naštěstí už to je pryč)
Já ti to našla na netu:
Krokodýl
- jsi sám mezi lidmi, kteří s tebou nesmýšlejí dobře (47) [2]
- nebezpečí [9]
- sen o něm je znamením, že máš dobrého přítele, který tě podvede — po takovém snu čekej nové nepřátele [5]
být jím pokousán - hrozí vám nějaké nebezpečí [3]
chodit po hřbetě krokodýla - věští problémy; mělo by to být důrazné varování, abys nevěřil ani svým nejbližším přátelům [5]
vidět krokodýla - někdo se velmi nutně potřebuje s vámi seznámit [3]
vidět mnoho krokodýlů - dočkáte se překvapení [3]
viděti krokodýla - loupežnický úklad o život (23,75) [7]
zabít krokodýla - porazíte silného nepřítele [3]
zabíti krokodýla - přemožení zlých nepřátel (11,17,35)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.