| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, to už je rok? strašně rychle to letí, ani si to člověk neuvědomí.
Furt ho miluješ, že? Jinak si to neumím vysvětlit, že ti je furt tak smutno. Fakt ne. Já mám pocit, že to co píšeš, co dělal, teda spíš nedělal, tak že už bych se odmilovala, i za ty řeči, co ti říkal a tak. A naprosto chápu, že sex musí být i o jiných pocitech, ne že tě seřve, že je někde pavučina, a pak jako sex? To mám taky tak, když mi nějak ublíží - ani si to třeba neuvědomí, prostě blbé kecy, tak mi to taky pak nejde! I když my se nehádáme, já prostě hned bulím a nebavka ~Rv

A co někdo jiný? Nebyl by někdo na obzoru, kdo by se ti líbil? Já myslím, že by se toho hodně vyřešilo, kdyby vás měl někdo rád opravdu takové jaké jste, i s pavučinama. ~t~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.