| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, tak jestli ti není dobře, tak bych si vzala paragraf spíš s Maruškou já, pokud ti ji má v úterý kdo pohlídat. Asi mamka? Když budeš v práci celý den, tak ti ho dokonce i zaplatí. Kdysi to tak aspoň bylo. Zítra dostanu ukončení paragrafu, tak ti řeknu. Tam byl kdysi řádek, do kterého se psalo: o nemocné dítě jsem pečovala ve dnech : a vypsala jsem tam dny, kdy jsem byla během těch devíti dní doma, a ty co jsem byla v práci, tak mi zaplatili jako v práci. Já jsem třeba byla v PO,Út, ST doma, pak jsem šla čtvrtek pátek do práce, tak jsem měla paragraf PO-ST,SO-ÚT. A ty dva dny mezi mi zaplatili jakože v práci.
Marťa už je dobrej, jen v noci hrozně kašle, ale to pořeším s dr. zítra. Dnes mám doma i Míšu, včera měla teplotu, a má sopel. Zatím jsou hodní, tak snad jim to do večera vydrží.
Jdu cosik uvařit, asi špagety, v půl 12 valím ještě do školy, omluvit Míšu a pro úkoly. Ještě že je to za rohem, děcka nechám spolu doma chvíli.
V divadle jsem byla asi po stošedesáté na Screamers. Je to pěkné představení, se vždycky nasmějem, akorát jsem jít už nechtěla, ale moje mamka mi vždycky koupí lístek, tak furt statečně chodím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.