| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nonooooo, holt za to nemůžu já ... že si nepamatuju už takové věci nooooo ~f~, za to může ten Němec :-)

No teda tolikrát jít na travesti? jako mi se to taky líbí, ale zas až tak ne. No ale je pravda, že naživo jsem to nikdy neviděla, jen v televizi. Jo a na našem stužkovacím večírku, co jsme měli ze střední. Jsme měli takovou show, že se naši kluci převlíkli za ženské (měli jsme ve třídě 9 kluků), a udělali travesti pro nás holky. No byla to taková sranda, že jsme brečely smíchy.... (např. nejlepší bylo "Barbie girl" - možná víte vocogou, to bylo bezkonkurenční.... nebo I´m so sexy nebo tak nějak se to jmenuje.. je to taková známá písnička. Takže to asi musí být podívaná v podání profíků ~R^

Leoni, je to jak říkáš asi.... já vím, že ji miluje. Ale i Manči mi pořád říká, že to už nechce zpátky, že bysme se zas hádali, a že taťka by na mě řval.. ona je úplně poznamenaná ~n~ a i teď mi žaluje kolikrát, že taťka po ní řve jak blázen. Tak jí dycky vysvětluju, že já přece taky po ní kolikrát řvu, jak jsem na ni naštvaná. že prostě někdy ujedou nervy. Ale ona mi vysvětluje, kvůli čemu třeba.... kvůli hovadinám třeba. Ale to už je on noooo.. on je hrozný cholerik. začne řvát, že se barák otřásá, nadává. Ona začne z toho kolikrát brečet, jak se lekne. A za chvíli dělá (on) jak by se nechumelilo. To já nedokážu, ve mě je to dlouho. A pak přijde třeba za půl hodiny, a chce mě ošahávat. Přitom před chvílí mi řekl nějaké hnusné věci.... no a já samo že z toho odvázaná nejsem, že. No tak to schytám podruhé, jaká jsem nemožná. a je to. A toho všeho byla M svědkem. ~n~
jenže byly i hezké chvíle že jo. ~n~ kdy jsme se spolu smáli všichni tři. a tohle mi právě chybí.
Te´d už jsme si ale řekli toho tolik - nebo řekli, já mu za celou tu dobu neřekla nic hnusného - sprostého. Ale já kolik toho na moji adresu slyšela - nebo teda on to neřekne. Ale ty šílené smsky plné hnusu, co mi posílá, když se chytnem. to je fakt síla...~Rv a na moji rodinu :-©
a pak dělá zase jako by se nechumelilo....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.