| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslim, ze velky podil na tom, jak si to tatinek uzije, lezi v rukou zdravotniku. Moje dr. byla v tomto velice empaticka a skvela. Rikala jsem ji dopredu, ze manzel nesnasi krev, ze mam obavy aby ji tam neomdlel a ona se jenom usmivala. Manzel se okamzite pri zacatku tlaceni cpal za postel za moji hlavu, tak jak mu to radili ostatni tatinkove. Dr. mu rikala, ze to ne, ze mi musi drzet nohu nahore a podpirat zada, ze neni dost sester, koukal, ale musel. Kdyz mu pak rekla, ze uz se objevila hlavicka, at se podiva na vlasky, to uz zezelenal. Ale pak pripustil, ze to nebyl desivy pohled, ze tam nebyla zadna krev a nic nez ty ciste vlasky. Jsem si jista, ze kdyby to byly jatka, tak ho dr. nezve se podivat. Kdyz sla na siti, tak ho poslala co nejdal a poverila peci o dite. Takze nakonec ten muj omdlivac vsude hrde vypravi, jak si sve dite temer porodil uplne sam a jak to bylo vsechno v pohode.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.