| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bobišek malá ~;((, dobře jsi udělala Leoni, že jsi Vikču nechala doma. ~s~

Já jsem ti to stopro poslala dobře ten hlas.
Ještě se musím podívat na tu Evistu, co to tam je, a tež zahlasovat ~;)


Já jsem v práci. ale mám paragraf. včera jsem byla doma. byla jsem s malou na kontrole - pořád kašel, a je zahleněná, ale jde to z ní už pryč, takže léky pomáhají. No a nechala jsem si ted napsat paragraf na sebe - od včerejška. ale dneska jsem musela do práce. bo mám zas veřejnou popravu....~n~ zas ta videokonference s finama.... zas budu prd rozumět. a dneska už budou detailně říkat co bych měla dělat, a hlavně asi jak bych to měla dělat. no bude se mnou na druhém kompu připojená ta moje hodná kolegyňka (já jí říkám "moja mamka"~:-D), ona volá denně s Finskem, takže ta rozumí i mluví ~R^ tak když tak mi to pak vysvětlí.
Ale je to trapas, když já jsem ten hlavní člověk, co to má dělat, a nic nemluvím, a oni se mě třeba na něco zeptají, a já ani nevím, co odpovědět....~n~

O víkendu mi bylo celý víkend hrozně blbě - od nervů. Manči byla u P jak měl ten paragraf, a třeba jsem i jí volala. a bylo to takové blbé ta atmosféra, jak by jsme byli rodina. ~n~ No a pak jsem si ji tam jela vyzvednout, a to mě už total položilo. bylo mi blbě, tak jsem si změřila tlak (máme tlakoměr - mamka má vysoký tlak). tak mi to naměřilo 160/110. No tak jsem už pak byla ve vředu ještě víc že jo.... no a takhle cca celý víkend. No tak jsem pak včera šla ke svojí doktorce. tak už jsem byla docela zklidněná. tak už to nebylo tak vysoké. tak mi dala léky, co se berou nárazově jenom. Když by mi bylo blbě od tlaku.
No jsem troska.
Dneska už je mi líp.
No a zítra uvidím ještě, podle toho, kolik bude práce, je toho ted hodně, ale možná toho uděláme dneska hodně.
Radila jsem se s asitentkama u nás na fa, tak se to takhle dá - že mám napsaný §, ale pak se vyplní na tom lístku, co se to uknčuje, které dny jsem fakticky pečovala o dítě, a kdy jsem byla v práci - to dostanu normálně proplacené. ~R^
Dneska končím brzy, protože povezu ještě Manči do školky na angličtinu. Ať to nezamešká. Už minulý týden nebyla. Ale my jsme to krásně dohnaly doma. Oni totiž dávají na net - pod heslem podrobně, co dělali v té hodině, i odkazy na písničky, slovíčka, jak je procvičovali. a my jsme to v poho doma dohnaly. Marušku to fakt baví, sama kolikrát pojmenovává věci anglicky :-), a ptá se mě, jak se to řekne, zpívaáme, u hraní si říkáme anglicky slovíčka. Je to prima :-)~s~~s~~s~

Jdu robit...~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.