| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, už jsem takhle seřvala Lucčinýho spolužáka, ale ani né tak kvůli lucce, jak kvůli Natálce (její spolužačce), kdy když byly spolu holky vyfoceny, tak je kritizoval jak mohl, a Nat se bránila, tak jí tam psal, že je pí@a:-©~Rv~Rv~Rv~Rv. Ta mládež dnes je otřesná... A Aneta chodila s Luckou do školky, dlouuuho se neviděly, pak jí Aneta požádala o přátelství no a píše jí takový ,,krásný,, komentáře pod fotky~o~~o~~o~. Pinda jedna. Lucka je ale pak z toho dost nešťastná. Já si teda nedovedu představit, že by někdo z mých přátel pod moje fotky psal jak jsem hnusná, nebo jak mám hnusný děti. Nechápu, proč si to ti puberťáci dělají. Když se jim to nelíbí, tak at nepíšou nic. Neuvědomují si, jak to toho druhýho dokáže ranit. Sama tam ta kráva nemá ani jednu fotku, hvězda, bych jí tam napsala svoje. A jak jsou drzí, vůbec je nezajímá, že jsem její máma, berou mě, jak kdyby si psaly se spolužačkou. Úcta žádná:-©:-©:-©:-©:-©. Jinak jsem dnes donutila Lů, ať si jí zablokuje, tak to udělala a řekla jí, že ještě nějaký hnusný komentář, tak ať si toho dotyčnýho ,,kamaráda,, okamžitě zablokuje, ptž toto nejsou kamarádi:-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.