| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě ho chtěla udělat doktorka, krátce po uplynutí prvního termínu (dle UZV a ještě špatně určeného), ačkoli podle MS jsem měla rodit až o dva týdny později.
Respektive ona neřekla udělám Vám Hamiltona, ale řekla "tak tomu trošku pomůžem", načež jsem jí stihla ubrzdit, že si tedy Hamiltona nepřeju, ať nic nedělá, že mám čas.
No bylo z toho docela čóro, doktorka mladá, zastupující, pustila se do mě, že přenáším a dítě může zničehonic v děloze zemřít a už se o mě odmítají dál starat a ať přejdu do péče porodnice.
Bylo to poměrně dramatické, nakonec jsem opravdu z péče gynekoložky odešla a po konzultaci v porodnici, kde se po zhlédnutí těhotenské průkazky akorát zasmáli, že mám času dost, jsem nakonec rodila až 3 týdny po dni, kdy mi toho Hamiltona chtěla dělat.
Ale já jsem v tomhle teda nekompromisní, ať se dítě narodí ve chvíli, kdy se na to cítí připravené a ne ve chvíli, kdy se doktor rozhodne, že je správný čas, začít do toho šťourat.
Bráním se i vyvolávanému porodu, pokud k němu není indikaci a raději bych už šla do plánovaného císaře, pokud by byl nějaký závažný indikátor, že nejde vše správně. ~x~
Můj názor. ~;((
Držím palce, ať jde vše správně. ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.