| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jen si prosím tě srovnej v hlavě, jestli dokážeš obětovat svůj život, svou svobodu dítěti. Protože bez hlídání to tak bude. Probdělý noci, nemocné mimčo s horečkama, běhání za batoletem, které vše ničí, má období vzdoru, mimino, které může být tak uřvané, že si to nedovedeš představit.

jen si to zvaž, aby pak neskončilo neštastné hlavně to dítě. není to sranda, je to živý tvor, který je 100% závislé na matce, která nemá podporu rodiny.

i kamarádka otěhotněla v 17 ti a chlapečka jsem neustále hlídala já, ona chtěla chodit pařit, když v noci řval, ona spala dál nebo mu nadávala do b.zíku a zk.rvysynu. a tak moc se těšila jak byl v bříšku. pak mu nadávala, že za vše může on. už jsem to nevydržela a po té šla na sociálku, co ho předemnou jako 3 měsíčního zbila. dítě je u její matky, která ho má v péči.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.