| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a kde si bydlela a z čeho jsi žila?

Také jsem nepovila v pozdním věku(bylo mi 19) a měla jsem tu nepochybnou výhodu, že jsem nemusela žít u žádných rodičů a můj manžel vydělával v období sociálních jistot, nicméně s lety vím, ža bych matce, ať je jaká je, měla líbat nohy za to, jak mně tenkrát helfla.

Pak se tu zcela záměrně opomíjí, že dítěti nedáváme jenom život ale i poměry, které těžko překoná.
Děťátko nešťastný, mamince už bylo patnáct, má základní vzdělání a "jasnou" představu, jak a proč mít děti.

Vždyť je to směšný.

Proč by to dítě měla mít? Není věřící, nepředvedla žádnou hlubší úvahu na téma život, prostě jenom chce něco, co matka ne.
Puberťačka.

Promiň, Peťulko, ale je třeba, abys to četla ze všech úhlů pohledu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.