| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to fakt nářez, jsem zvědavá, co vy na to. ~t~

Jela jsem autem svýho prvního manžela (žádný nemá) někam na metro - mělo to být Pražského povstání, ale vypadalo spíš jako Opatov, zaparkovala na autobusový zastávce a najednou zvoní telefon. Volal mi jeden bývalý milenec s tím, že na můj účet poslali nějací jeho kamarádi "černý" peníze jakéhosi podnikatele z Řecka nebo možná peníze na pomoc Řecku, který někdo ztopil, a že mu je mám přivézt. V tu chvíli jsem si bůhvíproč uvědomila, že nemám brejle a nemůžu tím autem odjet, tak jsem auto dostrkala ručně někam za roh a jela do banky.
Dvakrát jsem vybrala peníze, aniž bych řekla částku, tak mi pokaždý paní u přepážky strčila pytlík z penězi a teprv potom mne napadlo zeptat se na zůstatek na účtu. Pracovnice banky řekla, že to má tolik nul, že to nezvládne ani přečíst. Tak jsem se ptala, jak se to dá vybrat a ona že blbě, že nejvíc mi můžou dát pět milionů a ještě to musím hlásit předem. A taky jsem se jí ptala, jak se tam ty peníze dostaly a ona řekla, že to přišlo z nějaké pobočky v obchodním centru a že je tam nejspíš vkladatel našel, tak je rychle uložil. Tak jsem to volala tomu exmilenci, co s tím jako hodlá dělat. Nevím, co na to on, to mi nějak vypadlo, ale pak jsem četla noviny, kde o podobném případu psali, že to udělali nějací Cikáni, aby vyprali peníze zase nějakýmu jinýmu člověku, co měl něco společnýho z Řeckem.
Poté jsem se ocitla někde na venkově, kde měl být sraz spolužaček. Přijely jsme tam s kamarádkou. Vylezly jsme z auta a proti nám šla šílená Bárbína, že nás tam bude učit jezdit na koni. Potom přišla další kamarádka, co je taky blond, a ta koňská Bárbína na ní začala šišlat, že je moc krásná slečinka. S kamarádkou jsme obě udělaly děsný ksicht, jak to bylo trapné.
V té usedlosti, kde se sraz měl konat, seděla moje spolužačka ze střední a vyprávěla o svém malém synkovi Tomáškovi, kterýho přivezla s sebou. Pak jsem šla do koupelny, kde byl děsný bordel, všude se válely pleny, rozsypanej prášek na praní, plastový hračky... a já si říkala, že tenhle víkend mi fakt byl čert dlužen. Končilo to celý tím, že tam opět přišel můj první manžel, ale vypadal jako zpěvák country a tvrdil, že jde napsat nějakou tklivou píseň o svý mrtvý lásce.
Pak jsem se probudila. Naštěstí. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.