| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ažurko, zdůvodnit se dá všechno. Takže na tuhle otázku by odpověď za dvacet let mohla být, že to např. není průkazné., že je to tak dávno, že to spolu nesouvisí,že se rozhodovali v jiné době a v jiné situaci...
Teď je situace, kdy je každé řešení špatné. Jde o to, aby to bylo to nejméně špatné. Ať už se rozhodne jakkoli, pokaždé zaplatí a nebude to málo.

Z pozice matky bych to asi brala tak jak píše Bukvice. Že je v průšvihu moje dítě a já jí chci pomoct, pokud mi to situace umožní.
předpokládám, že znám svoje dítě a tak vidím, jestli je to nezodpovědnej rozmazlenej puberťák nebo ne. Vím, jak se doposud v životě chovala, jestli má smysl pro odpovědnost. Na základě toho - znalosti své dcery bych se rozhodovala, zda jí tlačit na potrat nebo jí pomoct situaci zvládnout. není to navždy a nemusí to být deset let. Já osobně to mám tak, že v šestnácti by mně to u dcery mrzelo, na druhou stranu čekat na vnoučata až do třiceti a výš by mne mrzelo taky, protože už bych na ně neměla tolik síly apod. Je to prostě čistě individuální.Vadí mi Libikovo zobecňování.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.