| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj maminky, jsem teď v situaci ze které nevím jak ven, naše 8 měsíční holčička si najednou usmyslela, že v noci dudlíka jako takové nechce (ani jednoho ze 4 různých typů co doma máme), ale co chce a je pro ní dudlíkem je mé prso... Bez prsa neusne ~a~ a když ji uspím a zvedám se, tak musím být hodně opatrná na to, abych ji při odchodu z ložnice neprobudila... Vydrží mi pak spát tak do 1-2 do rána a pak jak se vzbudí na jídlo, tak je to konečná a bez prsa spát nebude... nejí, nepije, jen si tak podudlává ~p~ když vypadá že spí, tak se otočím, zakryju prso a doufám, že bude vše ok, ale není ~a~ ještě než stihnu zapnout podprsenku, tak začne poplakávat, zesiluje a přidává na intenzitě, během minutky vzbudí snad celý barák... Zkoušela jsem ji dávat čajík i vodu jestli třeba nemá žízeň, ale jakmile zjistí že to co jsem jí dala do pusy není prso, tak začne hystečit ~Rv Nechci aby na mě byla takto závislá a jinak než s prsem v puse nedokázala spát ~a~ ale nevím co s tím, jak ji to odnaučit ~d~ zkoušela jsem i to, že by mi třeba jen spala na hrudníku nebo se tulila, ale jakmile se kvůli oblečení nedostane k prsu, tak je zle. Pokud to obě zvládneme, tak s prsem v puse dokáže spát třeba i 6 hodin aniž by se probudila, to zase jo, ale myslím si, že pak moc kvalitní spánek nemáme ani jedna z nás ~d~
Dělají vám to prckové taky? Jak to řešíte nebo ještě lépe, jak jste to vyřešili? Aby se zase vrátili do postýlky a spinkali bez máminýho prsu? Nechci aby to vyznělo že jí to prso nechci dát to ne, tak to určitě nemyslím ~a~
Předem dík za rady nebo odkazy na stránky kde se to řeší, bohužel nemůžu nic najít, asi hledám blbě ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.