| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kláro já nevím, já jsem i v pronajatém bytě dělala vše pořádně, prostě jsem nesnesla bordel v místech, kde žiju a taky by mi to přišlo sprosté k těm co byt pronajímají. My jsme pronajali ve 100% stavu, vše čisté a pěkné a přebrali jsme humus. Z kauce jsme strhli rozbitý umyvadlo atd. ale bylo toho tolik, že na to kauce nestačila. Co s tím, že jo. Teď to nepronajímáme, budeme tam jezdit jako "na chalupu", je tam nádherná příroda a pro děcka sposta věcí. Naštěstí ty peníze z pronájmu teď nutně nepotřebujeme, není to pro nás existenční nutnost. Mě nejvíc mrzí, že jsme to tam dali do pořádku, já si toho hleděla a kuchyň jsme používali rok, než jsme šli pryč.
Když jsme se my stěhovali do pronájmu, tak byt byl v humus stavu, zase všude mastnota a fuj zašlá špína, já jsem byla v té době v 23. týdnu a ze všeho jsem zvracela a musela jsem to tam pouklízet abych tam vůbec přežila. Byt jsme jim pak předali v krásném stavu, až jsem si říkala, že jsem se na to taky mohla vykašlat... Teď máme svůj domeček který si rekonstruujeme a tady už mi nikdo humus dělat nebude, krom nás. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.