| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechci dělat hon na katolíky, nic urážlivého jsem nenapsala a tu církev nezatracuji. Jen jsem se podivila nad tím, jak stále tvrdí, že je ta jediná pravá, a nad tím, že nekatolíci, které znám, jsou na tom vážně lépe než katolíci, které znám. A to včetně mé vlastní rodiny. Já nepatřím do žádné církve, dokonce nejsem ani křtěná, ač pocházím z převážně katolické rodny. Věřím v Boha a Ježíše Krista a jednou bych se moc ráda dala pokřtít, i když je mi jasné, že na sobě musím ještě dost zapracovat ~;) Nějak ale stále nevím, u které církve bych se nakonec dala pokřtít; fakt je, že nejsem s jejich učením až tak dobře obeznámena... Tak snad jednou narazím na někoho, kdo mě povede ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.