| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, tak jsem se opět zasmála. Opravdu nerozumím tomu, proč má někdo zálibu pořád něco překrucovat. hele nano, kdyby sex nebyl spojen s tou slastí, měla bys zájem? Chtěla bys, aby do tebe mužskej něco cpal, když by ti to nepřinášelo rozkoš? A krom toho nejde o umytí, klidně si mysli, že se nemyju a proto smrdím, to mě neurazí, ale že by se všichni před stykem myli, drhli a voněli, to mi zas nevypravuj. Je fajn dělat sex jen tak pro radost, jak píšeš, ale kdyby ti to radost nepřinášelo, nedělala bys ho. nedělal by ho nikdo a nemnožili bychom se. není snad tak těžké pochopit, že právě proto Bůh tohle spojení také spojil s tou radostí, ne?
A o té radikalitě - víš, to je čistě věc názoru. Ty máš svůj, já taky, každý danou věc vidí jinak. někdo bere Bibli jako návod pro život a věří, že Bůh skrze ni k nám mluví v každé době, někdo věří jen něčemu, protože něco jiného se mu už nelíbí, někdo na ni kašle a nemá zájem ani ji číst. Je víc než jasné, že tyto skupiny lidí si vlastně neporozumí. Ale vzhledem k tomu, že patříme ke křesťanské kultuře, bylo by víc než dobré, aby každý, kdo o Bibli a Bohu chce diskutovat, tu Bibli aspoň jednou v životě přečetl a věděl o co v ní jde. Jinak je to stejné, jako když mi náš malý syn tvrdí, že příklad o dvou neznámých se nedá vypočítat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.