| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jaké používáš plenky?

Látkovky. Jsou fakt bezvadné, dobře sají.

Ty nepoužíváš Pampersky?

Ne, vyzkoušela jsem je, ale nevyhovovaly mi. Vyzkoušela jsem toho víc, takže vím, že látkovky mi vyhovují nejvíc.

Nezlob se, to je hloupost. Látkovky přece nikomu vyhovovat nemůžou. Já už dlouho používám Pampersky a jsem si jistá, že lepší plenky u nás neseženeš.

No, já jsem spokojená s látkovkami. Tobě třeba Pampersky vyhovují, mně nevyhovovaly.

Tak jsi je asi používala špatně.

Ne, používala jsem je dobře, tím jsem si jistá.

To není možné. Kdybys je používala dobře, musely by ti vyhovovat, protože to jsou fakt nejlepší plenky.

To je jedno, každopádně teď používám látkovky a jsem s nimi spokojená.

Co kdybys někdy zašla k nám, já bych ti ukázala, jak se Pampersky správně používají.

Jsi hodná, ale já už mám doma látkovky a vím jistě, že Pampersky používat nechci.

Mně to mrzí, když vidím, jakou děláš chybu, když používáš látkovky. Nechtěla bys to fakt ještě zkusit s Pamperskami?

Ne, fakt nechtěla, děkuju.

Chudák tvoje dítě, když se musí pařit v látkovkách…vím, že děláš chybu. Už vím, co udělám – koupím ti velký balík Pampersek. Zkusíš to znovu. Víš, jsou to opravdu nejlepší plenky, jaké se dají koupit. Ty ostatní jsou jen špatné napodobeniny.

Ale vždyť už jsem ti říkala, že jiné plenky nechci, že jsem s látkovkami spokojená.

Já vím, to jsi sice říkala, ale já zas vím, že látkovky pro vás dobré nejsou, vím, že děláš chybu, když je používáš, jen se ti snažím pomoct.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.