| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

promiň, ale na manžela se vyprdni, jak jsem psala výše o dcerce, co má ADHD a v podstatě od narození furt jen řvala a řvala a řvala a vstávala po hodině, ve 23m jsem ji přestala kojit, a jakej byl div, že ale pořád v noci nemohla spát, ta jsem se přestěhovala za ní do pokoje, ale stejně spala stejně špatně, manžel taky tehdy prohlašoval, esi jako ji nerozmazluju a s ní potažmo i staršího syna, který už krásně byl zvyklý usínat a spát sám. No já ten pocit neměla, cítila jsem, že momentálně mě potřebuje mnohem víc než manžel a taky jsem nebyla schopná 20x za noc se přesouvat z dětského pokoje do ložnice a zpět a ona mě stejně ve spánku křečovitě svírala a když jsem se pohla, tak hned byla vzhůru.

na tříleté prohlídce jsem už byla těhu s třetím mimi, blila jak amina a k tomu 8x i víckrát v noci vstávala k malé, které se přidali noční děsy, jen jsem se zmínila dr a ona mě hned odeslala k psycholožce, na neuro a psychiatrička. Psycholožka řekla, že to dělám dobře, že ona by to nikdy dřív neřekla, ale že její syn - v pěti letech po operaci v nemocnici začal mít noční děsy a že u něj taky vždy byla, a že to dělám dobře, že mě potřebuje a že u ní mám být a manžel at si pod fousy morousí a že to vypadá na ADHD a hyperaktiv, nevypíná jí mozek.. atd.. atd..

no a teď ve 3 letech a 9ti měsících, po cca 7mi měsících na homeo dcerka usíná sama a vstává v noci 1-2x bez hysteráku, spí ve své postýlce, pro mě si max přijde, nebo mě zavolá a já už dva měsíce před porodem jsem byla zpět v ložnici. A teď jsem strašně ráda za ten impuls, který mi ta psycholožka dala, že to mám dělat, jak to cítím, že ten šestý smysl mám vyvinutý dobře - a ty určitě taky, poté že to dělám dobře mi řekla i neuroložka přímo před manželem a jemu zase pro změnu řekla, co ve svém chování má změnit, aby se jejich vztah změnil k lepšímu.

Momentálně máme šikovného hodného třeťáka, spokojenou usměvavou trošku stále akčnější skoro čtyřleťandu a spokojené 4,5 měsíční miminko. A ač mi stává víc než tobě, jsem dostatečně vyspaná - po těch třech letech takměr bez spánku a odpočinku s dcerkou, že jsem hlavně spokojená já.

Na manžela prď, já si vyslechla keců od příbuznejch a manžela a teď všichni vidí, že jsem měla pravdu, že mě prostě potřebovala. A opravdu se hoď do pohody, on to cítí, tydle mimískové to hrozně vnímají, dcera ta to třeba vnímá dodnes, když jsem naštvaná na manžela a ani nemusím nic říkat tak ona se s ním taky nebaví ~d~ a když náhodou na něj vyjedu, tak mi říká, ať jsem na něj hodná ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.