| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U prvního porodu jsem přenášela 6 dní, podle doktorky nic nenasvědčovalo brzkému porodu, mimčo nebylo tak sestouplé, přesto mi porod vyvolávali tabletkou.. Já byla blbá, mladá, tak jsem držela hubu.. Mimčo jsem vytlačila až poté, co mi doktorka i se sestrou skočili na břicho a mimčo ze mě doslova vyšťouchli.. Šití pak bylo taky super, ve srovnání s druhým porodem už vím, že po prvním mi místo kolem šití neumrtvili, jak tvrdili, cítila jsem každej steh a šili mě hodinu.. Sestra mi cpala ruku před pusu, abych jim neodradila další rodící maminku, protože to fakt bolelo a já jsem řvala bolestí... Další 4 měsíce jsem si nemohla sednout.. Druhý porod taky vyvolávaný, 7 dní po termínu kvůli zkalené plodové vodě, na moji drobnou postavu jsem vytlačila docela velký mimčo, syn měl 4 kg )sice mi měřili pánev, ale pak řekli, že když jsem vytlačila tříkilový, vytlačím i čtyřkilový) a následky to zanechalo katastrofální..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.