| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já už chodím týden do práce, tak klasika nestíhám.
Byla jsem s dětma na zubním, Míša dostala doporučení na ortodoncii, takže nás asi čekají rovnátka. Objednala nás až na prosinec.~Rv
Já jsem byla na gyndě, a naměřila mi vysoký tlak, tak mám za úkol se teď měřit dvakrát denně. Bo jsem jí řekla, že nikam nejdu, že mi nic není (posílala mě k obvodní). A po týdnu měření mám frčet k obvoďačce. To vychází na čtvrtek. Jenže od soboty mi napuchá obličej, vždycky přes noc, ráno vypadám, jako kdyby mě někdo zmlátil. Nevím co to je, nebolí to, nevím jestli to souvisí s tím tlakem, akorát blbě vypadám. Tak ve čtvtek asi pofrčím k dr.

Dárky už jakési mám, Míša chtěla tajný deník, ještě chce jakousi barbínu co plave, Marťovi jsem koupila takovou dráhu, co se postaví, a posílá se tím kulička. A ještě žlutého panáčka - Pata nebo Mata, toho červeného musím ještě sehnat.
A velkému Martinovi koupím alkoholtester, už jsem rozhodnutá. Bo jsem furt nevěděla co, a tohle v klidu uživí ~t~~t~~t~~t~ A ještě atlas hub, to prohodil o prázdninách, že by chtěl od ježíška dostat.
Sobě si nadělím nějaké zlato, nebo zase dostanu nějaký spotřebič ~a~~a~~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.